Hodowla Border collie    CELEBRIS ASTRUM FCI -– szczęśliwa gwiazda

           Nasza hodowla jest hodowlą domową. Moje psy należą do rodziny i żyją z nami w domu. Cieszymy się każdym wspólnie spędzonym dniem. Nie wyobrażam sobie życia bez tych wspaniałych przyjaciół. Hodowla jest moim hobby, pasją. Dla mnie  ważna jest  jakość szczeniąt, przede wszystkim  pod  kątem  psychiki oraz zdrowia, ale również pod kątem eksterieru.  Staramy się zapewnić naszym psom jak najlepsze warunki, tak aby mogły cieszyć się życiem u naszego boku. Towarzyszą nam nie tyko w domu, ale również w czasie wakacyjnych wyjazdów.  

              Sprzedajemy psy wyłącznie rodowodowe.  Szczenięta opuszczające nasz dom bedą odrobaczone, zaszczepione, wyposażone w wyprawkę. Szczenieta wychowują się wśród dzieci, są starannie socjalizowane, do dyspozycji mają plac zabaw. Są przyzwyczajane do zabiegów pielęgnacyjnych.  

              Przyszłym włascicielom oferuję pomoc w każdej kwestii dotyczacej rasy, opieki, pielęgnacji oraz wychowania. Bardzo bym chciała, aby szczenięta z mojej hodowli trafiały do osób, ktore lubią aktywnie spędzac czas z psem, do osób które chcą z psem pracować, uczyć psa a przy okazji siebie.  Od włascicieli oczekuje przede wszytskim miłości i konsekwencji w wychowaniu maluchów 🙂

Bugi

Bugi 6